2012 m. lapkričio 10 d., šeštadienis

murrrr miauuu

Namuose apsigyveno visas tuntas katinų! Labai nemaža vada, kurios dalis keliaus į kalėdinę KOKONO mugę Žaislų muziejuje  o kitai daliai teks ieškoti šeimininkų.
Katinai stori,  juodai- pilkai margi, pasipuošę sagutėmis ir spalvingais kaspinais (kaip ne kaip- šventės artėja). Gerai išauklėti, turi savo pastovią vietą- ant lipnių lapelių dėkliukų kietviršių.
Matmenys 80 x 80 mm, pritaikyti 76 x 76 mm lipukams.
Katinai "aprengti"- turi pakuotę iš kartono, surištą rafijos juostele. Dėl to jaučiasi labai išdidūs:)

Jeigu gruodžio 8 dieną būsite Vilniuje, užsukit į Žaislų muziejų. Ten bus visokių gražumynų, skanumynų, bus labai jauku ir linksma. Ir maniškius katinus ten rasit :) Kad nepaklystumėte štai planas (iš to paties Kokono tinklaraščio paimtas, labai žaismingas ir svarbiausia- aiškus)

7 komentarai:

 1. Miau miau :)
  Jūs buvote pažymėtas mano tinklaraštyje. Smulkiau - http://mudviabidvi.blogspot.com/2012/11/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O koks smagus netikėtumas :) ačiū už tagiuką. Betgi kiek daug darbų ten reikia nuveikti...oi oi. Bijau, kad ta privilegija pasinaudosiu vėliau, gal kai šventinis bruzdesys baigsis. juk geriau vėliau negu niekad, ar ne? dar kartą dėkoju.

   Panaikinti
  2. Žinoma, nedegantis reikalas :) Aš su saviške užduotimi darbe susitvarkiau.. :) Lauksiu įrašo bet kada :)

   Panaikinti
 2. Mieloji Sarma, taip miela pas tave užeiti! Visada su malonumu ne tik apžiūriu nuostabius rankų darbo kūrinius, bet ir perskaitau aprašymus - iš jų tiek pati sau pasisemiu!

  Puikūs puikiausi lipniukų dėkliukai ir mielos pakuotės :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gita, kaip tu gražiai parašai... ačiū iš visos širdies. Tavo knygučių jau pasiilgau, aūūū kur jos?

   Panaikinti
 3. Atsakymai
  1. Sveikute mazojira, seniai girdėta ir matyta :) Džiugu, kad vėl pasirodei, reiškia ir tavajame tinklaraštyje naujienų bus. Reiks nupėdint patikrint :)

   Panaikinti