2014 m. gruodžio 18 d., ketvirtadienis

kas ant popieriaus neužrašyta...

.... vieną gražią dieną ims ir dings. Prapuls visam laikui ir negrįžtamai. Pasirodo virtualūs popieriai dega daug greičiau ir geriau nei įprastiniai. Įsitikinau tai savo kailiu kai gruodžio 15, tebūnie ji prakeikta, FB profilis iškeliavo anapilin. Kartu nusinešdamas žinutes, kontaktus, reikalingiausią informaciją, o kad per mažai nepasirodytų užblokuodamas ir slaptažodžius.
Akimirką apėmė siaubas. Ką daryyyt? Kaip sugaudyt žmones, su kuriais trūks plyš reikės susisiekti?
Kai pirmas siaubo gūsis praėjo, susikūriau naują profilį. Ir kas labiausiai nudžiugino? Neatspėsit :)
Sako, kad tie FB draugai tai tik fikcija. Nei pažįsti, nei susitikęs buvai... Betgi ne. Draugai kaip mat atskubėjo į pagalbą. Kas palaikė morališkai, kas gelbėjo patarimais iš savo karčios patirties, kas padėjo dalintis informacija ir taip pamažu pamažu ėmė žiebtis švieselė tunelio gale.
Margi amatai bando prisikelti naujam gyvenimui :)
Širdingai sakau AČIŪ visiems, kurie yra kartu.
Na tai kas, kad nemažai laiko tenka praleisti vėl atgaminant prapuolusius dalykus. Gal namai prieš Kalėdas liks nesutvarkyti. Gal miegui mažiau laiko bus atiduodama. Beje, vakar gavau gerą žinutę "mes atsisakėm blogo įpročio miegoti" :)
Šiandien surašiau darbų planą. Ką reikia nuveikti iki Kalėdų. Netrumpas tas sąrašas :)
Galvoju, nagi nieko naujo. Kasmet kuriu planus ir kasmet lieka kažkas nepadaryta :)
O ateinantys metai pagal Palmyrą man žada būti itin geri. Tai sakau,  ko nespėsiu šiais metais, gal labai sėkmingai po Naujųjų įveiksiu. Tiesiog taip paprastai, viens- ir viskas :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą