2018 m. spalio 7 d., sekmadienis

kur dingsta laikas?

Rugpjūtis ir rugsėjis praskriejo tokiu greičiu, kad imu abejoti ar šie mėnesiai iš viso buvo :) Darbų kraitė nemaža, daug kas liko neįamžinta. Bet kas papuolė į objektyvą, galima atnešt į tinklaraštį. Už lango pliaupiant rudeninei liūčiai pats metas apžvelgti poros mėnesių veiklą.
Man labai patikęs (visomis prasmėmis) albumas su dėžute. Viršelio dizainas tikrai dar bus pakartotas kituose albumuose, su interpretacijomis, kitomis spalvomis ir formomis.

Dar vienas albumas dekoruotas tapyta avyte. Linksmas piešinukas pradžiugins mažylį. O man linksma, kad ir viršelio vidui radau popierių su avytės (tiksliau lamos) motyvu, bet iš pažiūros gyvūnai laaabai jau panašūs. Tokios ilgakaklės avys :)
CD neišvengiamai traukiasi į praeitį, pozicijas užkariauja USB, o rudenį, pasibaigus švenčių sezonui, fotografai plūsta būriais- visiems reikia USB pakuočių. Bandant suskaičiuoti kiek jų padaryta per šį laiką skaičius būtų triženklis :)
Dėžutės, knygelės formos dėkliukai, su paspartais nuotraukai ir be jų, vaikiški ir solidūs...Daug dėžučių... Tiesiog dėžučių bokštai.

Ir mėgstamu arkliuko motyvu dekoruota dėžutė vaikystės prisiminimams.

Dar į šį darbų maratoną spėjo įsmukti pora savaičių atostogų, bet apie jas kitą kartą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą